• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WDGT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WDGT. Jeżeli chcesz otworzyć plik WDGT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WDGT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Mac OS X Dashboard Widget Apple

Co to jest plik WDGT?

Widżet używany przez Pulpit nawigacyjny w systemie Mac OS X 10.4 i późniejszych. Zawiera mały program, taki jak zegar, kalendarz, słownik wyszukiwania, raport pogodowy lub kalkulator. Służy jako format dystrybucji widżetów i można go dwukrotnie kliknąć, aby zainstalować widżet na desce rozdzielczej.

Pliki WDGT są zapisywane przy użyciu kompresji .ZIP. Skompresowany kontener może obejmować obrazy, pliki HTML, pliki JavaScript (.JS), style .CSS i inne dane sieci Web.

Jak otworzyć plik WDGT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WDGT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WDGT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WDGT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WDGT

Inne problemy z plikiem WDGT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WDGT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WDGT:

  • plik WDGT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WDGT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WDGT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik