• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WD3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WD3. Jeżeli chcesz otworzyć plik WD3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WD3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Offline Explorer Directory Index Format MetaProducts Systems

Co to jest plik WD3?

Plik utworzony przez program Offline Explorer, program służący do pobierania stron internetowych i przeglądania ich w trybie offline. Działa jako plik projektu pobranej witryny i zawiera odniesienia do mapy witryny pobranych plików.

Użytkownicy nie ręcznie zapisują ani ładują plików WD3. Zamiast tego użytkownicy wchodzą w interakcje z profilem witryny i program Offline Explorer automatycznie tworzy i zapisuje pliki WD3 w tle. Domyślnym katalogiem pobierania stron internetowych jest C: pobierz.

Program Offline Explorer tworzy pliki WD3 z nazwą pliku Descr.WD3.

Jak otworzyć plik WD3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WD3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WD3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WD3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WD3

Inne problemy z plikiem WD3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WD3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WD3:

  • plik WD3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WD3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WD3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik