• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WCM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WCM. Jeżeli chcesz otworzyć plik WCM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WCM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Works Communications Script Format N/A

Co to jest plik WCM?

Uruchamia szereg poleceń lub automatyzuje zadanie w programie WordPerfect word processing. Można tworzyć / nagrywać, wybierając Tools & rarr.Macro-Record w programie WordPerfect.

Jak otworzyć plik WCM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WCM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WCM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WCM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WCM

Inne problemy z plikiem WCM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WCM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WCM:

  • plik WCM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WCM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WCM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik