• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WB1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WB1. Jeżeli chcesz otworzyć plik WB1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WB1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel Quattro Pro Spreadsheet Format AG Interactive

Co to jest plik WB1?

Plik utworzony przez Quattro Pro, program arkusza kalkulacyjnego zawarty w Corel WordPerfect Office. Zawiera dane arkusza kalkulacyjnego, takie jak arkusze, obliczenia, liczby i wykresy. Służy do wspólnego biura biurowego i osobistego.

Pliki WB1 można konwertować do arkuszy kalkulacyjnych programu Microsoft Excel przy użyciu konwertera firmy Microsoft. Obiekty takie jak rysunki, obiekty OLE i wykresy prawdopodobnie nie będą odpowiednio przekształcane.

Rozszerzenie WB1 jest używane przez Quattro Pro Win od 1.0 do 5.0.

Pliki programu WB1 nie są już obsługiwane przez program Excel 2007 i nowsze wersje.

Jak otworzyć plik WB1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WB1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WB1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WB1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WB1

Inne problemy z plikiem WB1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WB1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WB1:

  • plik WB1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WB1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WB1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku WB1
WB1 do XLSWB1 do XLSX