• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WAB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WAB. Jeżeli chcesz otworzyć plik WAB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WAB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Address Book Format Microsoft

Co to jest plik WAB?

Plik książki adresowej zawierający informacje kontaktowe, takie jak nazwy i adresy e-mail. Używany przez Microsoft Outlook Express, popularny darmowy program pocztowy. Podobne do pliku .PAB używanego przez pełną wersję programu Microsoft Outlook.

Pliki WAB mogą być kopiowane i używane do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych kontaktowych programu Outlook Express. Mogą być również używane do importowania kontaktów do programu Outlook.

Program Stellar DBX to PST Converter może być używany do konwertowania plików Outlook Express WAB do formatu Outlook .PST. Następnie można zapisać konwertowane pliki w formacie PDF, HTML, Office 365 i RTF.

Jak otworzyć plik WAB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WAB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WAB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WAB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WAB

Inne problemy z plikiem WAB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WAB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WAB:

  • plik WAB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WAB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WAB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik