• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku W64

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem W64. Jeżeli chcesz otworzyć plik W64, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku W64

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sonic Foundry Wave-64 Format Sony

Co to jest plik W64?

Plik kontenera audio utworzony w formacie Wave64 firmy Sony, który jest obsługiwany przez różne programy do edycji dźwięku firmy Sony. Przydatne w edytowaniu dźwięku, ponieważ obsługuje dowolne częstotliwości próbkowania, kanały i głębokości bitów.

Format W64 został zaprojektowany z myślą o przekroczeniu limitu 4 GB dla 32-bitowej specyfikacji Microsoft RIFF / WAV. Pliki W64 są 64-bitowe i umożliwiają większe rozmiary plików niż 4 GB. Dzięki temu pliki audio mają znacznie dłuższy czas.

Format Wave64 został opracowany przez firmę Sonic Foundry, ale obecnie jest obsługiwany przez firmę Sony. Oficjalną nazwą tego formatu jest "Sony Picture Digital Wave 64".

Jak otworzyć plik W64?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku W64 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi W64 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem W64 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik W64

Inne problemy z plikiem W64

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem W64 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami W64:

  • plik W64 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku W64 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik W64 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik