• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku W32

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem W32. Jeżeli chcesz otworzyć plik W32, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku W32

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinCAPs Subtitle Format N/A

Co to jest plik W32?

Plik programisty używany przez program Visual Studio, program Make i inne programy służące do tworzenia plików wykonywalnych aplikacji Win32 (Windows) (plików .EXE). Zapisano w formacie zwykłego tekstu i zawiera instrukcje dotyczące konstruowania pliku EXE. Często o nazwie Makefile.W32.

Jak otworzyć plik W32?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku W32 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi W32 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem W32 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik W32

Inne problemy z plikiem W32

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem W32 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami W32:

  • plik W32 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku W32 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik W32 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik