• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku W01

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem W01. Jeżeli chcesz otworzyć plik W01, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku W01

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Yamaha Dog Audio Sample Format N/A

Co to jest plik W01?

Plik fali dźwiękowej zapisany przez syntezator serii Yamaha SY, taki jak SY99 lub SY85. Mogą być również wykorzystywane przez sampler TX16W, który zazwyczaj zapisuje pliki z rozszerzeniem .TXW.

Jak otworzyć plik W01?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku W01 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi W01 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem W01 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik W01

Inne problemy z plikiem W01

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem W01 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami W01:

  • plik W01 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku W01 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik W01 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik