• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VYM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VYM. Jeżeli chcesz otworzyć plik VYM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VYM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VYM Mind Map Format VYM

Co to jest plik VYM?

Plik utworzony przez VYM (View Your Mind), wieloplatformowy program do mapowania umysłu. Może przechowywać pomysły, zadania, tematy, słowa kluczowe i inne informacje. Służy do wizualnego przedstawiania koncepcji i pomysłów w sposób twórczy.

Pliki VYM mogą także przechowywać skrypty, które dostosowują sposób przetwarzania i wizualizacji informacji.

Pliki VYM to pliki ZIP, które zawierają archiwum plików danych mapy umysłu.

Jak otworzyć plik VYM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VYM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VYM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VYM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VYM

Inne problemy z plikiem VYM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VYM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VYM:

  • plik VYM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VYM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VYM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik