• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VYF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VYF. Jeżeli chcesz otworzyć plik VYF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VYF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Samsung Digital Voice Recorder Format Samsung

Co to jest plik VYF?

Własny format plików audio używany przez cyfrowe nagrywarki głosowe firmy Samsung, takie jak Samsung YV-120. Zoptymalizowany do nagrywania wokalu. Zazwyczaj określane jako "V001.VYF", "V002.VYF", "V003.VYF" itd.

Pliki VYF można konwertować na bardziej kompatybilny format .WAV za pomocą oprogramowania Samsung Voice Manger. Menedżer głosowy można zainstalować z dysku CD dołączonego do urządzeń nagrywających Samsung.

Jak otworzyć plik VYF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VYF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VYF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VYF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VYF

Inne problemy z plikiem VYF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VYF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VYF:

  • plik VYF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VYF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VYF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku VYF
VYF do WAV