• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VXML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VXML. Jeżeli chcesz otworzyć plik VXML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VXML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VoiceXML Source Format N/A

Co to jest plik VXML?

Plik tekstowy zawierający kod zapisany w języku VoiceXML, języku bazującym na języku XML, używanym do współdziałania głosu między człowiekiem a komputerem. Zazwyczaj zawiera funkcje rozpoznawania mowy i syntezy mowy, które umożliwiają komputerowi komunikowanie się z ludźmi za pośrednictwem poleceń głosowych.

VoiceXML jest powszechnie używany do przetwarzania poleceń głosowych otrzymywanych przez użytkowników za pośrednictwem telefonu. Przykłady obejmują wybieranie opcji menu, uzyskiwanie wskazówek dojazdu oraz śledzenie zamówień za pośrednictwem systemu automatycznego rozpoznawania głosu.

Konsorcjum W3C (World Wide Web Consortium) obsługuje standardy sieci Web VoiceXML. Pierwszy projekt VoiceXML 3.0 został utworzony w listopadzie 2008.

Jak otworzyć plik VXML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VXML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VXML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VXML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VXML

Inne problemy z plikiem VXML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VXML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VXML:

  • plik VXML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VXML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VXML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik