• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VWX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VWX. Jeżeli chcesz otworzyć plik VWX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VWX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VectorWorks Design Format Nemetschek

Co to jest plik VWX?

Projekt 2D lub 3D stworzony przy użyciu oprogramowania Vectorworks CAD. Utworzone przez Vectorworks 2008 i później. Mogą zawierać dwuwymiarowe rysunki lub trójwymiarowe modele.

W skład pakietu Vectorworks wchodzą następujące programy: Projektant - wielofunkcyjne rozwiązanie projektowe Architekt - do tworzenia wzorów architektonicznych Landmark - do projektowania terenów i terenu Spotlight - projekt oświetlenia i program do symulacji Projektowanie maszyn - do tworzenia części maszyn i systemów mechanicznych Podstawy - elastyczny system 3D program do modelowania RenderWorks - renderuje projektowane oprogramowanie Vectorworks Format VWX został wprowadzony w programie Vectorworks 2008 i nie może być otwarty przez program Vectorworks 12.5 lub starszy.

Jak otworzyć plik VWX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VWX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VWX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VWX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VWX

Inne problemy z plikiem VWX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VWX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VWX:

  • plik VWX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VWX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VWX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik