• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VVD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VVD. Jeżeli chcesz otworzyć plik VVD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VVD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Minolta 3D Scanner Element Format Konica Minolta

Co to jest plik VVD?

Obraz 3D utworzony przy użyciu skanera 3D Vivid 3D firmy Minolta. Wygenerowane z wielu skanów połączonych w jedną siatkę 3D. Można otwierać i edytować za pomocą narzędzia do edycji wielokątów firmy Minolta (PET) oraz innych programów innych firm.

Jak otworzyć plik VVD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VVD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VVD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VVD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VVD

Inne problemy z plikiem VVD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VVD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VVD:

  • plik VVD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VVD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VVD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik