• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VUE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VUE. Jeżeli chcesz otworzyć plik VUE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VUE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Vue Scene Format E-on Software

Co to jest plik VUE?

Trójwymiarowa scena stworzona przy użyciu oprogramowania do modelowania środowiska E-on Vue 3D. Służy do tworzenia światów 3D zawierających różne tereny, wodę, góry, chmury i różne typy atmosfer. Obsługuje system PlantGrowth i technologię ekosystemową.

Pliki VUE mogą zawierać podstawowe obiekty 3D, takie jak ludzie, zwierzęta lub inne modele 3D i mogą być wykorzystywane do tworzenia scen wewnątrz budynków. Sceny Vue mogą być statyczne obrazy lub animacje, które są tworzone przy użyciu osi czasu Vue.

E-on Vue jest dostępny w kilku różnych wersjach dla profesjonalistów, artystów i entuzjastów.

Jak otworzyć plik VUE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VUE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VUE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VUE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VUE

Inne problemy z plikiem VUE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VUE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VUE:

  • plik VUE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VUE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VUE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik