• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VUD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VUD. Jeżeli chcesz otworzyć plik VUD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VUD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Virtual PC Virtual Machine Undo Format Microsoft

Co to jest plik VUD?

Plik danych używany przez program Windows Virtual PC, program emulacji używany do uruchamiania maszyn wirtualnych systemu Windows (VM). Przechowuje zmiany dokonane na dysku wirtualnym maszyny wirtualnej (plik .VHD), ponieważ plik VHD został ostatnio załadowany. Śledzi pliki, które zostały utworzone, usunięte i zmodyfikowane.

Pliki VUD umożliwiają "odrzucanie dysków cofniętych", które usuwa zmiany dokonane na wirtualnym dysku twardym i przywraca poprzedni plik VHD. Można również "oddać dyski cofania", które trwale podejmują zmiany wprowadzone do istniejącego pliku VHD.

Jak otworzyć plik VUD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VUD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VUD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VUD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VUD

Inne problemy z plikiem VUD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VUD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VUD:

  • plik VUD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VUD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VUD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik