• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VTM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VTM. Jeżeli chcesz otworzyć plik VTM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VTM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe ColdFusion Visual Tool Markup Language Query Format Adobe Systems

Co to jest plik VTM?

Plik utworzony w formacie VTML (Visual Took Markup Language). Umożliwia programistom rozszerzenie interfejsu użytkownika programu na nowe składniki. Często używany do definiowania funkcji podpowiadania, uzupełniania i formatowania kodu. Jest również używany do tworzenia nowych znaczników językowych.

Pliki VTM są używane przez program Adobe Dreamweaver i są używane również w starszych programach, takich jak Adobe ColdFusion Studio, Macromedia HomeSite i JRun Studio.

Jak otworzyć plik VTM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VTM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VTM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VTM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VTM

Inne problemy z plikiem VTM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VTM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VTM:

  • plik VTM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VTM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VTM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik