• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VSZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Launch Wizards Format Microsoft

Co to jest plik VSZ?

Plik używany przez program Visual Studio, program do tworzenia oprogramowania. Zapisuje specyfikacje dla kreatora, które prowadzi użytkownika przez szereg pytań, aby wykonać zadanie. Służy do tworzenia niestandardowych kreatorów, które dodają funkcjonalność Visual Studio i proces tworzenia oprogramowania.

Pliki VSZ używają formatu zwykłego tekstu i są podobne do plików .INI.

Jak otworzyć plik VSZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSZ

Inne problemy z plikiem VSZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSZ:

  • plik VSZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik