• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VSW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSW. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visio Workspace Format Microsoft

Co to jest plik VSW?

Plik ustawień zapisany w wersjach programu Microsoft Visio 2003-2010 dla programistów. Zapisuje lokalizacje okien, paneli i rysunku roboczego. Nieaktualne w późniejszych wersjach oprogramowania, które zawiera teraz ustawienia w pliku .VSD lub .VSDX.

Jak otworzyć plik VSW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSW

Inne problemy z plikiem VSW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSW:

  • plik VSW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik