• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VSV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSV. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Virtual Machines Memory Saved-state Format Microsoft

Co to jest plik VSV?

Plik danych utworzony przez aplikacje emulacji aplikacji Virtual Virtual PC i Virtual Server. Zapisuje stan pamięci maszyny wirtualnej, która obejmuje uruchomione aplikacje i otwarte dane. Umożliwia użytkownikom zapisywanie zdjęć VM i powrót do stanu dokładnego, gdy zostały zapisane.

Pliki VSV nie są otwierane bezpośrednio przez użytkownika. Są one odwoływane do plików .VMC, które zawierają odniesienie do ostatniego pliku stanu zapisanego.

Ponieważ pliki VSV zapisują bieżący stan pamięci RAM dla maszyny wirtualnej, ich rozmiar pliku jest dokładnie taki sam, jak ilość pamięci RAM przydzielonej do maszyny wirtualnej. Na przykład jeśli przydzielisz 512 MB pamięci RAM do maszyny wirtualnej, rozmiar pliku VSV będzie wynosić 512 MB.

Jak otworzyć plik VSV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSV

Inne problemy z plikiem VSV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSV:

  • plik VSV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik