• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VSTX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSTX. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSTX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSTX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visio 2013 Template Format Microsoft

Co to jest plik VSTX?

Szablon rysunku utworzony przez program Visio - rysunek techniczny. Zapewnia punkt wyjścia do tworzenia innych rysunków (plików .VSDX) z tych samych warunków początkowych i tego samego wyglądu.

Formaty VLTX i VSDX zostały wprowadzone w programie Visio 2013. Wcześniejsze wersje oprogramowania używają plików VTX dla szablonów.

Jak otworzyć plik VSTX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSTX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSTX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSTX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSTX

Inne problemy z plikiem VSTX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSTX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSTX:

  • plik VSTX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSTX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSTX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik