• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VSSX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSSX. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSSX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSSX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visio 2013 Stencil Format Microsoft

Co to jest plik VSSX?

Plik używany przez program Visio - rysunek techniczny. Zapisuje kolekcję kształtów, łączników lub innych obiektów, które mogą być użyte na rysunku. Często używane przez organizacje do dystrybucji logo i innych standardowych elementów konstrukcyjnych, które mogą być zawarte w rysunkach technicznych.

Aby dodać kształty w pliku VSSX do instalacji programu Visio, kliknij dwukrotnie plik, a program Visio zaimportuje kształty do biblioteki szablonów.

Format VSSX został wprowadzony w programie Visio 2013. Poprzednie wersje oprogramowania używają plików VSS dla wzorców.

Jak otworzyć plik VSSX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSSX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSSX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSSX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSSX

Inne problemy z plikiem VSSX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSSX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSSX:

  • plik VSSX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSSX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSSX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik