• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VSSSCC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSSSCC. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSSSCC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSSSCC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Visual Studio Solution Source Control Format Microsoft

Co to jest plik VSSSCC?

Plik sterujący kodem źródłowym (SCC) dla oprogramowania opracowanego w programie Microsoft Visual Studio. Zawiera metadane, które śledzą wersje plików kodu źródłowego opracowanych w programie Visual Studio. Zawiera informacje, takie jak numer wersji, ścieżka do pliku i liczba zagnieżdżonych projektów.

Pliki sterujące kodem źródłowym służą do zapobiegania wielu użytkownikom jednoczesnego edytowania tego samego pliku. Umożliwiają programistom sprawdzanie i sprawdzanie plików z jednego miejsca, takiego jak dysk sieciowy.

Pliki VSSSCC są zwykle zapisywane wraz z odpowiednim plikiem .VSPSCC.

Jak otworzyć plik VSSSCC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSSSCC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSSSCC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSSSCC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSSSCC

Inne problemy z plikiem VSSSCC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSSSCC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSSSCC:

  • plik VSSSCC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSSSCC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSSSCC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik