• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VSPS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSPS. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSPS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSPS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Profiling Data Analysed Report Format Microsoft

Co to jest plik VSPS?

Plik deweloperski utworzony przez Visual Studio, IDE do tworzenia oprogramowania. Zapisuje dane podsumowujące zebrane podczas analizy raportu skuteczności (plik .VSP). Umożliwia zapisanie danych bez ponownego generowania danych z pliku VSP.

Pliki VSPS są generowane przez program Visual Studio Profiler. Aby zapisać plik VSPS w Profilerze, kliknij prawym przyciskiem myszy raport VSP i wybierz z menu opcję "Zapisz analizowane ...".

Pliki VSP mogą być bardzo duże. Dlatego deweloperzy czasami przechowują pliki VSPS lokalnie podczas usuwania lub archiwizowania plików VSP.

Jak otworzyć plik VSPS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSPS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSPS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSPS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSPS

Inne problemy z plikiem VSPS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSPS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSPS:

  • plik VSPS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSPS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSPS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik