• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VSP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSP. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel VideoStudio Pro Project Format Corel

Co to jest plik VSP?

Plik projektu utworzony przez program VideoStudio, program służący do tworzenia pokazów slajdów i filmów. Zawiera dane z projektu wideo, w tym odniesienia do plików wideo, audio i grafiki oraz ustawień i efektów filmu. Służy do zapisywania i wczytywania projektów filmowych.

Projekty VideoStudio można eksportować do różnych typów plików wideo, w tym plików .AVI, .MOV i .MTS. Mogą być także nagrywane na płyty DVD lub Blu-ray.

Firma VideoStudio, pierwotnie należąca do firmy Ulead, została przejęta przez firmę Corel w 2006 roku.

Jak otworzyć plik VSP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSP

Inne problemy z plikiem VSP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSP:

  • plik VSP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik