• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VSMPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSMPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSMPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSMPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Unicode Based Macro Project Format Microsoft

Co to jest plik VSMPROJ?

Wersja tekstowa projektu makr utworzonego przy użyciu programu Visual Studio, narzędzia programowego, które umożliwia programistom tworzenie aplikacji dla systemu Windows. Zawiera akcje, które automatyzują zachowania w IDE Visual Studio. Służy do zwiększania produktywności w przypadku powtarzających się zadań związanych z rozwojem.

Projekty makr tekstów służą również do tworzenia rozszerzeń dla środowiska Visual Studio IDE.

Jak otworzyć plik VSMPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSMPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSMPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSMPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSMPROJ

Inne problemy z plikiem VSMPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSMPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSMPROJ:

  • plik VSMPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSMPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSMPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik