• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VSMACROS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSMACROS. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSMACROS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSMACROS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Binary-based Macro Project Microsoft

Co to jest plik VSMACROS?

Wersja binarna makra utworzonego przez program Visual Studio, narzędzie do tworzenia aplikacji dla systemu Windows utworzone przez firmę Microsoft. Zawiera ciąg czynności zarejestrowanych przez użytkownika w trybie przechwytywania lub ręcznie zaprogramowany w edytorze Visual Studio. Służy do automatycznego powtarzania zadań wymaganych podczas tworzenia oprogramowania.

Projekty makro binarne są również używane do rozwijania dodatków rozszerzających środowisko Visual Studio IDE.

Jak otworzyć plik VSMACROS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSMACROS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSMACROS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSMACROS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSMACROS

Inne problemy z plikiem VSMACROS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSMACROS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSMACROS:

  • plik VSMACROS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSMACROS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSMACROS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik