• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VSIX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSIX. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSIX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSIX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Format Microsoft

Co to jest plik VSIX?

Dodatek programowy stworzony dla programu Microsoft Visual Studio, programistyczny IDE dla systemu Windows. Zapisano w formacie .ZIP i zawiera pliki rozszerzające funkcjonalność oprogramowania Visual Studio. Zapewnia opis pakietu, a także pliki binarne i inne zasoby zawierające rozszerzenie.

Rozszerzenia Visual Studio można zainstalować za pomocą interfejsu menedżera rozszerzeń w programie.

Do tworzenia rozszerzeń VSIX można użyć pakietu Visual Studio 2010 SDK.

Jak otworzyć plik VSIX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSIX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSIX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSIX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSIX

Inne problemy z plikiem VSIX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSIX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSIX:

  • plik VSIX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSIX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSIX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik