• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VSH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSH. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Vertex Shader Format OpenGL

Co to jest plik VSH?

Plik cieniowania 3D używany przez aplikacje korzystające z biblioteki grafiki OpenGL. Zawiera funkcję grafiki służącą do cieniowania wierzchołka, która jest punktem w przestrzeni 3D. Wykonywane przez GPU w celu pokazania efektów cieniowania 3D na obiekcie.

Pliki VSH różnią się od plików .FSH, które są fragmentami shaderów.

Jak otworzyć plik VSH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSH

Inne problemy z plikiem VSH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSH:

  • plik VSH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik