• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VSDISCO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VSDISCO. Jeżeli chcesz otworzyć plik VSDISCO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VSDISCO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DISCO Dynamic Discovery Document Microsoft

Co to jest plik VSDISCO?

Plik Discovery wykorzystywany przez technologię katalogów WWW w usługach internetowych firmy Microsoft (DISCO). Zawiera aktualne informacje o plikach usług internetowych dostępnych na serwerze. Używa tej samej składni co plik .DISCO, ale jest generowany dynamicznie i przechowywany w aplikacji usługi sieci Web.

Pliki VSDISCO można przeglądać w edytorze tekstowym, ale mają być odwoływane przez aplikację sieci Web na serwerze sieci Web.

Jak otworzyć plik VSDISCO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VSDISCO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VSDISCO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VSDISCO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VSDISCO

Inne problemy z plikiem VSDISCO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VSDISCO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VSDISCO:

  • plik VSDISCO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VSDISCO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VSDISCO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik