• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VS4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VS4. Jeżeli chcesz otworzyć plik VS4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VS4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AVTECH Video Format AVTECH

Co to jest plik VS4?

Plik wizyjny zarejestrowany przez cyfrowy rejestrator wideo AVTECH (DVR) lub system telewizji przemysłowej (CCTV). Zapisuje nagranie w zastrzeżonym formacie, który może być odtwarzany tylko przez oprogramowanie AVTECH. Służy do archiwizacji i przeglądania filmów z systemami zabezpieczeń.

Pliki VS4 można odtwarzać za pomocą programu o nazwie Odtwarzacz wideo, który jest dołączony do oprogramowania Video Server E. Oprogramowanie jest również określane jako "AVTECH DVR Software / .VSE File Player".

Jak otworzyć plik VS4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VS4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VS4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VS4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VS4

Inne problemy z plikiem VS4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VS4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VS4:

  • plik VS4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VS4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VS4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik