• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VS. Jeżeli chcesz otworzyć plik VS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Vertex Shader Format N/A

Co to jest plik VS?

Plik używany przez aplikacje OpenGL i DirectX oraz gry. Zapisuje właściwości oświetleniowe wierzchołków, które są punktami w przestrzeni 3D. Umożliwia modelowi 3D uzyskanie efektu cieniowania. Zapisano w formacie zwykłego tekstu.

Większe pliki szablonu wierzchołkowego używają rozszerzenia .VSH. Pliki cieniujące wierzchołków z rozszerzeniem ".vs" mogą nie używać tego samego formatu w zależności od docelowego silnika graficznego.

Jak otworzyć plik VS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VS

Inne problemy z plikiem VS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VS:

  • plik VS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik