• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VRO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VRO. Jeżeli chcesz otworzyć plik VRO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VRO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Video Recordable Format N/A

Co to jest plik VRO?

Format wideo używany do nagrywania (nagrywania w czasie rzeczywistym) płyt DVD. Zawiera rzeczywiste nagrania audio i wideo. Działa z plikami .IFO, które informują odtwarzacz DVD, w którym znajdują się pliki VRO.

Pliki VRO mogą być często konwertowane na standardowe pliki .VOB za pomocą narzędzi konwersji, takich jak AuthoringWare DVD Integrator i AVS Video Tools VRO Converter.

Niektóre programy do edycji wideo mogą odczytywać pliki VRO, jeśli rozszerzenie pliku zostało zmienione na ".Mpg". Nie zmienia to jednak formatu pliku. Jeśli plik nie zostanie otwarty po zmianie rozszerzenia, należy go zmienić na ".Vro".

Jak otworzyć plik VRO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VRO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VRO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VRO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VRO

Inne problemy z plikiem VRO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VRO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VRO:

  • plik VRO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VRO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VRO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik