• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VPM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VPM. Jeżeli chcesz otworzyć plik VPM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VPM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Garmin Voice Format Garmin

Co to jest plik VPM?

Plik głosowy używany przez nawigację GPS Garmin osobistych. Zawiera dane głosowe w stylu mowy, np. W amerykańskim języku angielskim. Służy do definiowania alarmów dźwiękowych oraz sposobu, w jaki systemy nawigacyjne mówią o kierunkach podczas jazdy.

Jak otworzyć plik VPM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VPM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VPM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VPM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VPM

Inne problemy z plikiem VPM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VPM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VPM:

  • plik VPM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VPM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VPM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik