• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VPA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VPA. Jeżeli chcesz otworzyć plik VPA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VPA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VPchat Chat Gestures Format Halsoft

Co to jest plik VPA?

Plik gestów używany przez VPchat (Virtual Places Chat) i starszy program Excite Super Chat Alpha. Zawiera animacje z dźwiękiem, które mogą być wyświetlane w bańce rozmowy użytkownika. Umożliwia bardziej wyraziste emocje niż statyczne emotikony.

Pliki VPA muszą być zapisane w folderze gestów w folderze programu, aby być używany przez program czatu.

Jak otworzyć plik VPA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VPA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VPA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VPA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VPA

Inne problemy z plikiem VPA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VPA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VPA:

  • plik VPA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VPA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VPA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik