• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VP6

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VP6. Jeżeli chcesz otworzyć plik VP6, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VP6

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VP6 Encoded Video Format On2 Technologies

Co to jest plik VP6?

Kodowany format wideo opracowany przez firmę On2 Technologies. Używany głównie do plików wideo w internecie i plików Flash. Obsługuje kodowanie wielodrutowe, stałe lub zmienne szybkości transmisji danych oraz zaawansowane odzyskiwanie błędów. Może być używany do kodowania wideo wysokiej rozdzielczości, w tym strumieni wideo HD 1920x1080.

Format wideo używany przez program Adobe Flash Player 8 i 9 oparty jest na kodeka On2 TrueMotion VP6.

Jak otworzyć plik VP6?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VP6 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VP6 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VP6 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VP6

Inne problemy z plikiem VP6

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VP6 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VP6:

  • plik VP6 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VP6 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VP6 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik