• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VP3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VP3. Jeżeli chcesz otworzyć plik VP3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VP3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
On2 Streaming Video Format On2 Technologies

Co to jest plik VP3?

Plik wideo strumieniowego skompresowany na żądanie za pomocą kodeka wideo VP3. Zawiera skompresowany film przy zmiennej szybkości kompresji. Służy do wysyłania najwyższej jakości obrazu, pod warunkiem dostosowania szerokości pasma i wahań.

Pliki VP3 mogą być odtwarzane w programie Windows Media Player i QuickTime, pod warunkiem że zainstalowany jest odpowiedni kodek.

Format VP3 został utworzony przez firmę On2 Technologies i jest obecnie obsługiwany przez Xiph.Org Foundation, która zaktualizowała format VP3 do formatu Theora.

Jak otworzyć plik VP3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VP3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VP3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VP3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VP3

Inne problemy z plikiem VP3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VP3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VP3:

  • plik VP3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VP3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VP3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik