• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VOXAL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VOXAL. Jeżeli chcesz otworzyć plik VOXAL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VOXAL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Voxal Voice Changer Project Format NCH Software

Co to jest plik VOXAL?

Projekt dźwiękowy stworzony przez Voxal, program zmieniający głos, służący do zmiany brzmienia głosu osoby. Dodaje efekty, takie jak echo, zginanie tonu, pogłos, chorus, zniekształcenie i flanger do nagranego pliku audio. Służy do tworzenia dźwięków głosowych i dźwięków gry wideo.

Voxal może nagrywać dźwięki z dołączonego mikrofonu komputerowego i podczas rozmowy z mikrofonem można edytować dźwięk głosu z efektami w czasie rzeczywistym.

Jak otworzyć plik VOXAL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VOXAL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VOXAL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VOXAL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VOXAL

Inne problemy z plikiem VOXAL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VOXAL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VOXAL:

  • plik VOXAL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VOXAL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VOXAL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik