• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VOX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VOX. Jeżeli chcesz otworzyć plik VOX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VOX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ADPCM Dialogic Sound Format Dialogic

Co to jest plik VOX?

Plik audio kodowany w formacie ADPCM (VOX) Dialogic, który jest formatem służącym do oszczędzania dźwięku mowy ludzkiej. Zapisuje dane z rozmowy cyfrowej, pobierane z niewielką prędkością. Umożliwia niewielki rozmiar danych audio, przy zachowaniu przejrzystości. Używane przez systemy telefonii komputerowej.

Jak otworzyć plik VOX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VOX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VOX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VOX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VOX

Inne problemy z plikiem VOX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VOX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VOX:

  • plik VOX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VOX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VOX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik