• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VOK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VOK. Jeżeli chcesz otworzyć plik VOK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VOK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PocketVoc Vocabulary Format hfrmobile

Co to jest plik VOK?

Lista słów rozpoznanych przez PocketVok, program szkolenia trenera Pocket PC dla PDA. Służy do nauki słów i tworzenia słownictwa oraz uczenia się obcych słów, krajów i ich stolic, itd.

Pliki VOK są również rozpoznawane przez WinVok, wersję PocketVok w systemie Windows.

Jak otworzyć plik VOK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VOK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VOK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VOK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VOK

Inne problemy z plikiem VOK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VOK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VOK:

  • plik VOK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VOK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VOK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik