• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VNI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VNI. Jeżeli chcesz otworzyć plik VNI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VNI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Dell Webcam Central Application Configuration Format Dell

Co to jest plik VNI?

Plik ustawień używany przez firmę Dell Webcam Central, program służący do prowadzenia wideokonferencji. Zapisano w zwykłym tekście i zawiera ustawienia konfiguracji aplikacji. Określa wtyki, a także efekty wideo i czatowania.

Pliki VNI mają nazwę App.Vni.

Jak otworzyć plik VNI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VNI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VNI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VNI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VNI

Inne problemy z plikiem VNI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VNI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VNI:

  • plik VNI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VNI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VNI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik