• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VND

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VND. Jeżeli chcesz otworzyć plik VND, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VND

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Type3 Design Format Vision Numeric

Co to jest plik VND?

Oryginalny format projektu rodziny oprogramowania Artistic Type3. Wykorzystywane przez TypeEdit firmy Vision Numeric i dodatek CATIA Type3. Zawiera projekty CAD / CAM, które mogą zawierać tekst, kształty i inne typy ścieżek.

Pliki projektów o wartości VND można ładować i przetwarzać za pomocą urządzeń do cięcia, grawerowania i modelowania 2D i 3D.

Jak otworzyć plik VND?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VND jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VND z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VND którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VND

Inne problemy z plikiem VND

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VND nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VND:

  • plik VND którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VND z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VND nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik