• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VNCLOC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VNCLOC. Jeżeli chcesz otworzyć plik VNCLOC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VNCLOC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Mac OS X Screen Sharing Internet Location Format Apple

Co to jest plik VNCLOC?

Plik połączenia utworzony przez funkcję Udostępnianie ekranu, zdalny program sterujący pulpitem dołączony do systemu Mac OS X. Zapisano w formacie XML i zawiera adres URL połączenia dla zdalnego komputera. Używany jako skrót do ponownego otwarcia sesji udostępniania ekranu. Utworzone przez wybranie połączenia & rarr. Zapisz jako ... W menu aplikacji Udostępnianie ekranu, podczas gdy sesja udostępniania jest otwarta.

Przed otwarciem sesji udostępniania zdalny komputer musi mieć włączoną funkcję Udostępniania ekranu. Możesz włączyć Udostępnianie ekranu w Preferencjach systemu, wybierając opcję Udostępnianie, a następnie zaznaczyć pole wyboru "Udostępnianie ekranu". Zdalny komputer może określać prawa logowania i dostępu.

Aby połączyć się z komputerem do współużytkowania ekranu po raz pierwszy, możesz: 1) otworzyć aplikację Udostępnianie ekranu (znajdującą się w / System / Library / CoreServices /) lub 2) wybrać polecenie Przejdź i rarr. Połącz się z serwerem ... W Finderze wpisz vnc: // ipaddress /, gdzie "ipaddress" to adres IP zdalnego komputera z włączonym udostępnianiem. VNC jest protokołem służącym do zdalnej kontroli pulpitu.

Jak otworzyć plik VNCLOC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VNCLOC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VNCLOC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VNCLOC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VNCLOC

Inne problemy z plikiem VNCLOC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VNCLOC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VNCLOC:

  • plik VNCLOC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VNCLOC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VNCLOC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik