• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VMSN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VMSN. Jeżeli chcesz otworzyć plik VMSN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VMSN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VMware Snapshot State Format VMware

Co to jest plik VMSN?

Plik utworzony przez oprogramowanie do wirtualizacji VMware. Zapisuje dane maszyny wirtualnej (VM) dla migawki, która jest zamrożonym stanem VM zapisanym w określonym momencie. Może być jedną z kilku różnych migawek używanych przez maszynę wirtualną. Zapisano plik .VMSD zawierający metadane dla migawki.

Migawki z systemem VM są przydatne do zapisywania nowej instalacji gościnnego systemu operacyjnego (OS), dzięki czemu użytkownicy mogą powrócić do czystej instalacji systemu operacyjnego nawet po zainstalowaniu aplikacji.

Nie musisz otwierać plików VMSN ręcznie, ponieważ zdjęcia mogą być zapisywane i ładowane z poziomu interfejsu użytkownika oprogramowania VMware.

Jak otworzyć plik VMSN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VMSN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VMSN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VMSN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VMSN

Inne problemy z plikiem VMSN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VMSN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VMSN:

  • plik VMSN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VMSN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VMSN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik