• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VMSD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VMSD. Jeżeli chcesz otworzyć plik VMSD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VMSD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VMware Snapshots And Metadata Format vmsd

Co to jest plik VMSD?

Plik utworzony przez VMware Workstation, aplikację używaną do wirtualizacji. Zawiera metadane służące do przechowywania informacji o migawce, która jest zamrożonym stanem maszyny wirtualnej w danym momencie. Używany jako część zapisu migawki i umożliwia załadowanie migawki.

Pliki VMSD są zapisywane przez oprogramowanie VMware za kulisami i nie muszą być otwierane ręcznie. Migawki VM są zapisywane i ładowane z poziomu interfejsu użytkownika oprogramowania.

Jak otworzyć plik VMSD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VMSD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VMSD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VMSD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VMSD

Inne problemy z plikiem VMSD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VMSD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VMSD:

  • plik VMSD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VMSD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VMSD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik