• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VMPL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VMPL. Jeżeli chcesz otworzyć plik VMPL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VMPL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WMvare Policy Format VMware

Co to jest plik VMPL?

Plik używany przez VMware, aplikację używaną do uruchamiania systemu Windows, Linux i innych systemów operacyjnych jako maszyn wirtualnych. Definiuje uprawnienia i ograniczenia dotyczące maszyny wirtualnej. Określa kontrolę dostępu do zasobów, takich jak napędy DVD-ROM, sieć firmowa i Internet.

Pliki VMPL są tworzone z VMware ACE, produktu stosowanego głównie w środowiskach korporacyjnych. Pliki zasad są przydatne w tym kontekście, gdy pracownicy pracują z odległych miejsc za pomocą maszyn wirtualnych.

VMware ACE przestał działać pod koniec 2011 roku.

Jak otworzyć plik VMPL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VMPL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VMPL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VMPL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VMPL

Inne problemy z plikiem VMPL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VMPL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VMPL:

  • plik VMPL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VMPL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VMPL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik