• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VMHR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VMHR. Jeżeli chcesz otworzyć plik VMHR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VMHR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VMware ACE Hot Fix Format VMware

Co to jest plik VMHR?

Plik używany przez VMware ACE, oprogramowanie administracyjne służące do zarządzania maszynami wirtualnymi VMware. Zawiera informacje o żądaniu pomocy technicznej generowanej przez użytkownika końcowego w przypadku wystąpienia problemu z maszyną wirtualną. Może to być przetwarzane przez administratora i odpowiadało na plik .VMHF, który rozwiązuje ten problem.

Pliki VMHR są tworzone za pomocą Kreatora żądań Hot Fix, oprogramowania dostarczanego użytkownikom końcowym w środowisku VMware ACE.

Jak otworzyć plik VMHR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VMHR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VMHR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VMHR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VMHR

Inne problemy z plikiem VMHR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VMHR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VMHR:

  • plik VMHR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VMHR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VMHR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik