• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VMHF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VMHF. Jeżeli chcesz otworzyć plik VMHF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VMHF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VMware ACE Hot Fix Format VMware

Co to jest plik VMHF?

Plik używany przez VMware ACE, aplikację służącą do zarządzania grupami maszyn wirtualnych. Zawiera informacje, które rozwiązują problem, jaki użytkownik końcowy ma z wystąpieniem maszyny wirtualnej. Wygenerowane przez administratora po otrzymaniu żądania hot fix (pliku .VMHR) od użytkownika końcowego. Wysłane do użytkownika końcowego i można go dwukrotnie kliknąć, aby zastosować poprawkę.

Jak otworzyć plik VMHF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VMHF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VMHF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VMHF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VMHF

Inne problemy z plikiem VMHF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VMHF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VMHF:

  • plik VMHF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VMHF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VMHF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik