• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VMG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VMG. Jeżeli chcesz otworzyć plik VMG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VMG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nokia Saved Text Message Format Nokia

Co to jest plik VMG?

Format zwykłego tekstu używany do przechowywania SMS-ów w telefonach Nokia. Zawiera informacje o nagłówku, takie jak nadawca, data i czas, a także rzeczywiste wiadomości. Zapisano w formacie tekstowym wydzielonym zerowym, co ułatwia analizowanie.

Jak otworzyć plik VMG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VMG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VMG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VMG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VMG

Inne problemy z plikiem VMG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VMG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VMG:

  • plik VMG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VMG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VMG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik