• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VM. Jeżeli chcesz otworzyć plik VM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Velocity Template Format Apache

Co to jest plik VM?

Plik dewelopera używany przez Velocity, silnik szablonów opartych na Javie. Napisany przy użyciu języka VTL (Velocity Template Language). Zawiera instrukcje VTL wstawione do zwykłego dokumentu tekstowego. Często używane do automatycznego generowania kodu źródłowego sieci Web i szkieletów klasowych.

Velocity działa poprzez scalenie danych z programu Java z plikiem VM. W ten sposób dane programu Java mogą być manipulowane i drukowane do pliku wyjściowego zgodnego z strukturą szablonu.

Velocity wymaga zainstalowania maszyny wirtualnej Java (JVM).

Jak otworzyć plik VM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VM

Inne problemy z plikiem VM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VM:

  • plik VM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik