• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VLT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VLT. Jeżeli chcesz otworzyć plik VLT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VLT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VLC Player Skin Format VideoLAN

Co to jest plik VLT?

Plik skórny używany przez program VLC media player, program do odtwarzania multimediów. Zawiera pliki .PNG, .TTF i plik .XML opisujący strukturę i układ skóry. Używa grafiki PNG do logowania, tła i obrazów różnych stanów elementów sterujących programem. Może być zapisany przy użyciu formatu kompresji .ZIP lub .TAR.GZ.

Skórzane odtwarzacze multimedialne VLC można tworzyć i edytować za pomocą Edytora Skóry VLC. Dodatkowo, ponieważ pliki VLT są przechowywane w formacie Zip, można zmienić ich rozszerzenie na ".Zip" i otworzyć je za pomocą narzędzia do Zip-dekompresyjnego. W tym miejscu można ręcznie zmienić zawartość skóry, a następnie przepakować ją jako skompresowany plik VLT.

Pliki VLT działają tylko z wersjami odtwarzacza VLC dla systemu Windows i Linux. Nie współpracują z wersją systemu Mac OS X. Kilka skórzanych odtwarzaczy multimedialnych VLC jest dostępnych na stronie internetowej VideoLAN.

Jak otworzyć plik VLT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VLT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VLT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VLT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VLT

Inne problemy z plikiem VLT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VLT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VLT:

  • plik VLT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VLT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VLT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik